Lista Preşedinţilor - Directori Generali ai CAS Timiş, din 2007 şi până în prezent

 

CAS
TIMIŞ

PREŞEDINTE - DIRECTOR GENERAL
NUME ŞI PRENUME PERIOADA MANDATULUI

1.

HORIA CRISTIAN

09.10.2006 - 29.12.2008

2.

ISAC CLAUDIA MAGDALENA

29.12.2008 - 27.02.2009
(perioadă determinată)

3.

NAGY ANDREI

27.02.2009 - 06.04.2009
(perioadă determinată)

4.

DUMITRAŞCU VICTOR

06.04.2009 - 14.12.2009

5.

CAREBA CĂLIN CRISTIAN

21.12.2009 - 27.07.2012

6.

LOŞ GRATIELA

27.07.2012 - 20.08.2012
(perioadă determinată)

7.

DUMITRAŞCU VICTOR

20.08.2012 - 29.09.2015

8.

FEDORAŞ NICOLETA LAVINIA

30.09.2015 - 09.08.2016

9.

STOICA ANDA CARMEN

10.08.2016 -02.05.2017

10.

IANCU SANDA

03.05.2016 - 21.05.2017

11.

DUMITRAŞCU VICTOR

22.05.2017 - PREZENT