Persoanele care au exercitat funcţia de Presedinte-Director general al CJAS Hunedoara

Nr.crt. Nume si prenume Functia Perioada
1 dr.Oana Ioachim Director General 01.03.1999-17.12.2000
2 ec.Florescu Dan Mihail Director General 18.12.2000-30.06.2005
3 dr.ec.Cumpanasu Ecaterina Presedinte-Director General cu delegare 01.07.2005-31.10.2005
4 ec.Leu Victor Presedinte-Director General 01.11.2005-22.02.2008
5 dr.Codoreanu Viorica Presedinte -Director General 23.02.2008-26.02.2009
6 dr.ec.Cumpanasu Ecaterina Presedinte-Director General cu delegare 27.02.2009-06.04.2009
7 ec.Tolas Liliana Presedinte-Director General 07.04.2009-02.08.2009
8 dr.ec.Cumpanasu Ecaterina Presedinte-Director General cu delegare 03.08.2009-06.09.2009
9 ec.Ghenea Silvia Aneta Presedinte-Director General 07.09.2009-15.12.2009
10 ec.Uibariu Maria Lacaramioara Presedinte-Director General cu delegare 16.12.2009-31.05.2010
11 ec.Ghenea Silvia Aneta Presedinte-Director General 01.06.2010-07.08.2012
12 ec.Bindea Ovidiu Calin Presedinte-Director General cu delegare 09.07.2012-03.09.2012
13 dr.Codoreanu Viorica Presedinte-Director General 04.09.2012-06.12.2015
14 dr.ec.Cumpanasu Ecaterina Presedinte-Director General cu delegare 07.12.2015-11.06.2017
15 ec.Vaidner Liliana Presedinte-Director General cu delegare 12.06.2017-prezent