CASA DE ASIGURARI DE SANATATE CARAS SEVERIN      
  Situatia medicilor de familie in contract cu CAS CS       
  in anul 2020          
Nr. crt. Denumire furnizor Nume medic prestator de servicii med. Nr. contr Adresa Telefon  Telefon mobil Adresa de email
1 CABINET MED. MEDICINA GENERALA - DR.ALEXANDRU Alexandru Adelaida 210 Toplet 0255/522051 723381810 adelaida.alexandrina@yahoo.com
2 CABINET MED. MED. GEN.- DR. APOSTOLOVICI ADINA Apostolovici Adina 28 Coronini,361 730551777 730551777 adina_slagean@yahoo.com
3 CMI DR. ARDELEAN-BOCANCEA Ardelean - Bocancea 572 Bozovici, 947 744664391 744664391 bocanceaalina@yahoo.com
4 CAB. MED. MED. GEN. -DR. ARMAS-CIOFLEC Armas-Cioflec Adriana 280 Caransebes, 1 Dec.1918 744520266 744520266 adrianacioflec@yahoo.com
5 CABINET MED.MEDICINA GENERALA -DR. BACZONI Baczoni Eugenia 4 Prigor, 402 760271147 760271147 baczonieugenia@yahoo.com
6 CMI dr. Badescu L. Badescu Liliana 190 Poiana Marului 749312664 749312664 lilianamariabadescu@yahoo.com
7 S.C. BABY -MED- SRL - SIMONA BADESCU  Badescu Simona 533 Resita, Caminelor,7 0355/404609 747062644 babymedresita@yahoo.com
8 S.C. DR.BALAN SRL Balan Anca 494 Otelu Rosu, Republicii, nr.14-16 355401298 744775148 simancu@yahoo.com
9 SC CABINET MEDICAL DR.BARBU PETRU SRL Barbu Petru 519 Otelu Rosu,B-dul Libertatii, nr.3, sc.4, ap.3 0255/531035 743113687 petrubarbu71@yahoo.com
10 S.C.,, BIHOI MED. S.R.L.,, Bihoi Viorel 268 Lapusnicu Mare, 188 244097 787735197 vbihoi@yahoo.com
11 CMI DR.BLAJ COSTICA Blaj Costica 483 Resita 723718788 723718788 costi_blaj@yahoo.com
12 CMI dr. Blaj Blaj Petru 211 Resita 744762018 744762018 dr_blajpetru@yahoo.com
13 SC  DR.BOGDAN MED SRL Bogdan Dorina 548 Bania 727701270 727701270 bogdan_dorina_eli@yahoo.com
14 CAB. MED. MED. GEN. DR. BORAN Boran Ligia 263 Sacu, 57 723381803 723381803 boran_ligia@yahoo.com
15 SC Cab.dr. Bosneac SRL Bosneac Valentin - Samuel 209 Otelu Rosu, Garii,15 0255/531348 728220326 valentinsbosneac@yahoo.com
16 SC Cab. dr.Bratescu SRL Bratescu Sorin 325 Rusca Montana, 174 355401883 751153161 sorin.bratescu@yahoo.com
17 SC ,,BRATOSIN MED.,, S.R.L. Bratosin Nicu 269 Bozovici, 947 242212 746090868 bratosinantonela@yahoo.com
18 CAB.MED.MED.GENERALA DR.BREBU Brebu Iosif 108 Baile Herculane, Abatorului,4 561829 727115374 brebuiosif@yahoo.com
19 CABINET MED. INDIV . MED. GEN. DR. BROSTEANU Brosteanu Camelia 399 Bocsa, 1 Decembrie 1918 555146 741012089 cami_vilceanu@yahoo.com
20 CABINET MED. MED. GENERALA-DR. BUDUGAN Budugan Daniela 192 Lupac, 1 233626 743002814 danabudugan@yahoo.com
21 CAB. MED. MED. GEN-PEDIATRIE -DR. BUGARIU Bugariu Mihaela 136 Caransebes, 1 Dec.1918, NR.21A 371041200 768140280 bugariu_mihaela_georgeta@yahoo.com
22 SC Buna Med SRL Buna Gheorghe 191 Resita, Caminelor 7 355404207 720047193 scbunamedsrl@yahoo.com
    Buna Maria 191 Resita,Caminelor,7 355404207 770640696 scbunamedsrl@yahoo.com
23 CMI dr. Calin Soran Calin Soran Marinela 37 Resita, Lalelelor, 1 355417051 744906089 dr.calinsoran@yahoo.com
24  S.C,.  CABINET -DR. CAPOTESCU SRL Capotescu Carmen 526 Paltinis, 5 0255/522805 723150583 marinela_capotescu@yahoo.com
25 CABINET DR. CHIVU RADU - MEDICINA DE FAMILIE Chivu Radu-Ionut 501 Bocsa, str.Tudor Vladimirescu, nr. 82 0761144097;       0355/566047 761144097 drchivu_radu@yahoo.com
26 S.C. CABINET MEDICAL DR.CIUBLEA SRL Ciublea Elena 568 Bocsa, 1 Decembrie 1918, NR.3 555124 725916403 ciublea_mihaela@yahoo.com
27 CMI dr. Corobceanu Corobceanu Steliana 242 Resita, Petru Maior, 22 213390 770662106 corobceanusteliana@yahoo.com
28 SC Policlinica SMF SRL Costescu Ana 39 Resita, Spitalului, 36 211630/int.165 746035393 drcostescuana@yahoo.com
29 CMI dr. Covianici Maria Covianici Maria 485 Resita, Lalelelor, 1 355417055 745786251 maria_covianici@yahoo.com
30 SC Cozma Med SRL Cozma Georgeta 283 Resita, Pinilor, 5 0255/211311   cozmamed@gmail.com
31 CABINET MEDICAL ,,MEDICINA GENERALA DR. DALEA,, Dalea Daniela Monica 202 Resita, Petru Maior, 22 220759 727392768 daleadaniela@yahoo.com
32 SC Sanadan SRL Dan Doina 26 Resita, Spitalului,36 744577484 744577484 cabinetsanadan@gmail.com
33 CABINET MED.MED.GENERALA-DR.DREBOT Drebot Lucian 143 Pojejena, 98 0355/081073 745638271 luciandrebot@yahoo.com
34 SC ,, MEDICUS VIATRIX SRL,, Dulama Septimius 481 Sichevita 725084843 725084843      0769994719 septi67octa@gmail.com
35  S.C. CABINET DR.DUMITRU ION SRL Dumitru Ion 532 Moldova Noua 721132310 720527923      0721132310 dr.dumitru_ion@yahoo.com
36 CMI dr. Fileri Fileri Emanuel 540 Resita, Golului, 1 217111/int.1383 721969578 manuelfileri@yahoo.com
37 CABINET MED.MED.GEN.DR.FIRCA Firca Rodica 430 Gradinari, NR.110 764400235 764400235 cabinetdrfirca@yahoo.com
38 S.C.AMERICAN MEDICAL HOME SERVICES SRL Fisteag Alina 564 Eftimie Murgu, nr.285 769612988 769612988          0771717000 alinafisteag@yahoo.com
39 CAB.MED. ,,MEDIFAM,, -MEDICINA GENERALA Gajevsky Virginica 282 Anina, Policlinicii, 1 241532 751281888 gajevszky@yahoo.com
40 CABINET MED. MED. GENERALA – DR. GHELESIAN Ghelesian Caius 15 Firliug, 317 235416 723168964 ghelesian.caius@yahoo.com
41 CMI dr. Gherman Gherman Mihoc Berta 203 Resita, Bd.Republicii, 8 221425 740459803 cmi_gherman_berta@yahoo.com
42 CABINET MED.MEDICINA GENERALA-DR.GHIMBOASA Ghimboasa Lenuta 180 Mehadica, 72 563300 785227557 i.ghimboasa@yahoo.com
43 CMI dr.Ghindoc Ghindoc Carmen 18 Otelu Rosu, Republicii,14 533761 723591620 ghindoc.carmen@yahoo.ro
44 SC MAGENTA SRL Ghitu Mihaela 99 Bocsa, Stefan cel Mare, 3 744553759 744553759 dr.ghitu@gmail.com
45 CABINET MED. MED. GENERALA - DR.GIAM Giam Daniela 86 Oravita, Zona Garii, bl. C10 573573 723551019 danagiam@yahoo.com
46 CABINET MED. MED. GENERALA – DR.GOIAN Goian Camelia 78 Racasdia, 361B 575417 722958108 camelia.goian@gmail.com
47 CABINET MED. MEDICINA GENERALA DR.GUGA Guga Corina 95 Oravita, 1 Decembrie 1918, nr.24 573537 721648306 leeacorina@yahoo.com
48 CMI DR.GUSCA Gusca Anda 534 Carasova 732507646 732507646 guscaanda@yahoo.com
49 CABINET MED. MEDICINA GENERALA -DR. RADUTI Hamat Viorica 184 Paltinis, 5 255/522813 726311331 dr.hamat@yahoo.com
50 CABINET MED. MED. GEN.- DR. HARAGOS G. Haragos Gladiola 365 Resita, Nicolae Balcescu , nr.6 210420 748854940 hgladiola@yahoo.com
51 CAB. MED. MED. GEN. -DR. NEAGU - ASOC.DE AJUTOR MUTUAL SLATINA TIMIS Harambasa Lenuta 41 Slatina Timis, 189 A 260807 721950136 harambasalenuta1972@gmail.com
52 CABINET MEDICAL MEDICINA GENERALA DR.HERASCU Herascu Corina 121 Caransebes, Gen. M.Trapsa, NR.2 514105 741045557 corina_herascu@yahoo.com
53 CABINET MED. MEDICINA GENERALA -DR.HERASCU Herascu Ion 120 Bucosnita,15 519415 724551803 iherascu@yahoo.com
54 CABINET MED. MEDICINA GENERALA -DR. HOGEA Hogea Ecaterina 36 Teregova, 359 260298 751072124 ecaterinahogea@gmail.com
55 CMI dr. Hritcu Hritcu Doina 212 Resita, Lalelelor, 1 0355/417055 730917797 doina.hritcu@yahoo.com
56 SC MEDFAM IMBREA SRL Imbrea Crenguta 513 Dalboset,nr.270 748191437 748191437 dr.imbrea@yahoo.com
57 CABINET MED. MED. GEN. DR. IMBRESCU Imbrescu Ilie 284 Anina, Policlinicii, 2 240303 744326212 iimbrescu@yahoo.com
58 CABINET MED. MEDICINA DE FAM. DR. IONESCU NICOLAE SORIN Ionescu Sorin 512 Baile Herculane 766340423 766340423 sorynyonescu@yahoo.com
59 CABINET MEDICAL MEDICINA GENERALA DR.IOVANOVICI Iovanovici Cristian 3 Varadia, 338 576705 766302785 docicristian@gmail.com
60 SC Medical Prest SRL Iovicin Vladimir 196 Resita, P-ta 1 Decembrie ,nr.36 215042 723238771 viovicin@hotmail.com
61 CABINET MED.MED. GENERALA-DR. ISPAS Ispas Stela 103 Turnu Ruieni 510201 740833192 ispas_dorin@yahoo.com
62 SC Sanamed 2000 SRL Jenar Gheorghe 19 Resita, AL.I.Cuza,5 727741677 746018118 jenar.gheorghe@gmail.com
63 CABINET MED. MED. MED. FAM. DR. JURCA Jurca Diana 176 Bocsa, Funicularului,316 748993005 748993005 danieljurca@yahoo.com
64 CABINET SALD MED-DR.JURCA Jurca Sofia 221 Caransebes, Gen. M. Trapsa, 2 511803 745580648 dr.sofiajurca@hotmail.com
65 CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DR.KOVACS ANA Kovacs Ana 549 Berzovia, nr. 128 744549768 744549768 anikovacs20042003@yahoo.com
66 CABINET MED.INDIV.M.G.DR.LALESCU Lalescu Ionut 361 Baile Herculane, Trandafirilor, 60 560703 722852433 lalescu_ionut@yahoo.com
67 CABINET MED.DR.LAZAR DANIELA Lazar Daniela 11 Caransebes, Cazarmii, 4 514484; 0735525577 735525577 daniela_med70@yahoo.com
68 CABINET MED.MED.GEN.-DR.LELCU Lelcu Daniela 161 Bocsa, Victoriei, 7 525013 722813746 danalelcu@yahoo.com
69 CMI dr. Lichiardopol Lichiardopol Denise 68 Glimboca, 342 744531471 744531471 denise.lichiardopol@yahoo.com
70 SC MedLuca Fam SRL Luca Liliana 163 Resita, Progresului 740016613 740016613 lili_de_luca@yahoo.com
71 CABINET MEDICAL MEDICINA GENERALA DR.LUNGU Lungu Dorina 132 Buchin 516021 728585147 lungu_dorina@yahoo.com
72 CABINET MED. MED. GENERALA-DR. MAGERIU Mageriu Emilia 92 Moldova Noua, Vasile Alecsandri 740186552 740186552 mageriu_emilia@yahoo.com
73 SC Echomed Praxis SRL Mangea Rita 173 Resita, Fagarasului, 22 228228 745982697 mangea_rita@yahoo.com
74 CABINET MEDICAL SALD MED DR. MARAN LUCIA Maran Lucia 220 Caransebes, Gen. M.Trapsa, 2 511803 723223472 luciamaran@yahoo.com
75 SC Marmara Tour SRL Marcu Ioan  338 Resita, Bd.Republicii,1 355404496 722689383 puiu_marcu@yahoo.com
76 SC CABINET DR. MARIN BANCILA SRL Marin Bancila Mihai 569 Bautari,348 521606 745820871 dr.mbm21@yahoo.com
77 CABINET MED. MEDICINA GENERALA-DR.MARINCU Marincu Grigore 106 Oravita, Zona Garii, NR.1 571198 726510895 marincu.grigore@yahoo.com
78 CAB.MED. MED. GEN.-DR. MARTUICA ANETA Martuica Aneta 396 Iablanita, 89 748109871 748109871 martuicaaneta@yahoo.com
79 SC CAB.DR.MATEI SRL Matei Cristian 525 Otelu Rosu, Republicii, nr.14-16 0355/404504 723199693 dr_matei_cristian@yahoo.com
80 CMI dr. Milos Milos Marioara 57 Resita, Gradiste, 71 233136 744622250 drmilosmarioara@yahoo.com
81 CABINET MED.MED.GENERALA-DR.MISLEA Mislea Danut 141 Ciclova Romana;  dmislea@yahoo.com 575190 723632576 dmislea@yahoo.com
82 CMI dr. Moldoveanu Moldoveanu Rodica 219 Resita, Castanilor, 125 744604043 744604043 rodicamoldoveanu@yahoo.com
83 CABINET MED. MED. GEN. DR. MUNTEANU IONEL Munteanu Ionel 225 Sasca Montana, 531 727240859 727240859 drmunteanuionel@yahoo.com
84  CABINET MED.INDIV. DR. IMBREA ANCUTA Naidin Ancuta 558 Resita, str.Spitalului, nr.36 736383732 736383732 ancanaidin1982@yahoo.com
85 CABINET DR.NESCOVICI VASILICA-MED.FAM. Nescovici Sorina Vasilica 517 Vermes 744792877 744792877 smedfamdrn@yahoo.ro
86 CABINET MED.IND. DR.NICOLAE Nicolae Claudia-Nadia 455 Berliste,nr.83 723617326 723617326 nicolaeclaudianadia@gmail.com
87 SC CABINET DR. NICOLAESCU SRL Nicolaescu Simona 560 Ramna 744828786 744828786 dr.snicolaescu@yahoo.com
88 CABINET MED. MEDICINA DE FAMILIE -DR. NICOLICI Nicolici Alex 32 Berzasca 724015504 724015504 alex_nicolici_mn@yahoo.com
89 CABINET MED. MED. GENERALA-DR. NISTORAN M. Nistoran Maria 94 Moldova Noua, Vasile Alecsandri, nr.23 740089546 740089546 nistoraniliuta@yahoo.com
90 CMI dr. Ogasan  Ogasan Maria 172 Resita, Trandafirilor, 1 355417010 723172664 danmariao@yahoo.com
91 SC DR.ONEA SRL Onea Emil 551 Resita, Lalelelor, 1 722315803 722315803 cmidr.onea@gmail.com
92 CMI dr. Oprea Liliana Oprea Liliana 166 Resita, Spitalului, 36 218824 744909713 liyliop@yahoo.com
93 CABINET OPAL MED - ,, MEDICINA GENERALA,, Oprea Liviu 64 Caransebes, Gen. M.Trapsa, nr.2 744293473 744293473 livoprea@yahoo.com
94 CABINET MED. MEDICINA GEN. -DR.PAIDOLA Paidola Mariana 97 Lapusnicel, 132 765236696 765236696 paidolam@gmail.com
95 CMI dr. Pasare Pasare Violeta 265 Resita, N.Balcescu, 6 213018 723930881 violeta_pasare@yahoo.com
96 SC DR.GRUBISICI SRL Pavel Vasilica 487 Resita, str.Oituzului, nr.7 255/215066 727774847 katydoc22@yahoo.com
97 CABINET MED. INDIV. MED. DE FAM. DR. PESTENARU Pestenaru Maria 454 Caransebes, M.Kogălniceanu, 10A 745230593;                07456171102 745230593 gabydoca@yahoo.com
98 CABINET MED. M.G.DR. PIRICI NICOLAE Pirici Nicolae 403 Oravita, 1 Decembrie 1918, nr.24 769220945;                 0732115596 732115596 cabinet.pirici@gmail.com
99 CABINET MED. MED. GENERALA SI ECHOGRAFIE PRAXIS MED – DR.POGANI Pogani Rodica 155 Caransebes, str.Gen.M.Trapsa,nr.11 723594746 723594746 rodicapogani@yahoo.com
100 CMI DR. POPA IULIAN Popa Iulian 495 Resita, Trandafirilor, 1 723196777 723196777 dr.iulian.popa@gmail.com
101 SC Policlinica  Popovici Praxis SRL Popovici Daniel 542 Resita, Lalelelor, 1 217232 744545894 cabinet.popovici@yahoo.ro
    Popovici Ileana 542 Resita, Lalelelor, 1 217232 744590058 cabinet.popovici@yahoo.ro
102 CABINET MEDICAL MED. INDIV. MED. DE FAM. DR. POPOVICI ION Popovici Ion Iustinian 456 Caransebes, Gen. M. Trapsa, 2 511592 740300710 iipopovici@yahoo.com
103 SC Preda Med San SRL Preda Maria 158 Resita, Spitalului., 36 213269 745172726 maria_preda28@yahoo.com
104 CABINET MEDICAL SIMED SRL Primicheru Ana Gabriela 337 Luncavita, Verendin 721841091 721841091 primicheru_gabriela@yahoo.com
105 CABINET MED.M.F. DR.RADOI Radoi Nicoleta 157 Caransebes, Ardealului, 55 767949518 767949518 radoinico62@yahoo.com
106 S.C. CABINET DR.RADOSAVLEVICI SRL Radosavlevici Slavita 531 Moldova Noua, Sf.Varvara, 2,bl.2, ap.2 748238772 748238772 slavita.radosavlevici@gmail.com
107 CABINET MED.MEDICINA GENERALA -DR.Radu Radu Laura 502 Anina, Policlinicii, 2 241477 756210176 radu.llaura@yahoo.com
108 CMI dr. Radu Radu Lidia 189 Brebu, 110 745841721 745841721 radulidia53@yahoo.com
109 CABINET MEDICINA GENERALA- Dr.RATA Rata Ioan C-tin 147 Naidas, 163 576407 744648044 ioan.rata@yahoo.com
110 S.C. Cabinet Dr. Reitmayer SRL Reitmayer Alina 112 Otelu Rosu, Rebublicii, 14-16 531099 745602193 reitmayer_alina@yahoo.com
111 CABINET MED. MED.GEN. DR. ROBCIUC Robciuc Camelia 87 Oravita, Zona Garii, C10 572462;                    0748630661 748630661 cmi_robciuc@yahoo.com
112 CAB.MED. - DR.ROTARIU LUMINITA Rotariu Luminita 20 Oravita, Zona Garii, E 11 757377137 757377137 lumirot62@yahoo.com
113 CABINET INDIV. MED. GEN.-DR. SABAILA O. Sabaila Olimpia 75 Cornea,129 261398;                     0751091889 751091889 sabailaolimpia@yahoo.com
114 CABINET MED. IND. MEDICINA DE FAMILIE DR.SANDICI Sandici Georgeta 258 Maureni, 453 526005 723604449 georgeta.sandici@gmail.com
115 S.C. DR.SCHMELAS SRL Schmelas Loredana 54 Tirnova, Resita 745802902 745802902 lore.schmelas@yahoo.com
116 CABINET MED.MED.GENERALA – DR.SCRUM Scrum Adrian 145 Moldova Noua,  N.Titulescu, bl.22, sc.2, ap.4 741157050 741157050 adrian.scrum@yahoo.com
117 CABINET MED.MED.GENERALA-DR.SERBESCU  Serbescu Ion 149 Turnu Ruieni 723180137 723180137 serbescuion@yahoo.com
118 CABINET MED. MED. GENERALA-DR. SERBESCU M. Serbescu Mariana 142 Zagujeni 723607255 723607255 serbescumariana@yahoo.com
119 CAB. MED. MED. GEN.-PEDIATRIE DR.SOARE Soare Ana 133 Caransebes, 1 Decembrie 1918, nr. 21A 371041200 727762637 soareana56@yahoo.com
120 CABINET MED.MED.GEN.DR.SOSDEANU Sosdeanu Marius 527 Bocsa, 1 Mai, NR.23 727840055; 0255525413 727840055 marius.sosdeanu@yahoo.com
121 CABINET MEDICINA GENERALA-DR.STANESCU Stanescu Dumitru 1 Dognecea 236307 761616132 dumitru.stanescu@yahoo.com
122 CABINET MEDICAL MEDICINA GENERALA ,, ALMED,,  Stanescu Mirela 116 Caransebes, Gen.M. Trapsa 511592 722210144 mirela.stanescu.cs@gmail.com
123 CABINET MED. MED. GENERALA – DR. STEFANOVICI Stefanovici Voislava 318 Socol 544831 723398045 voislavas@yahoo.com
124 SC Pur Medica SRL Stingu Florentina 375 Resita, Al.Buzias, nr.2 355809334 771062458 stinguflorentinadoina@yahoo.com
125 S.C. Cabinet  dr.Stirban SRL Stirban Maria 110 Zavoi,160 355417570 729801055 mariastirban@yahoo.com
126 CMI dr. Stoianovici Stoianovici Dorina 160 Resita, Trandafirilor,1 355417008 740331035 stoianovici_dorina@yahoo.com
127 CABINET MED.INDIVIDUAL DR.STOLOJESCU STELA Stolojescu Stela 101 Toplet, NR.155 740205754 740205754 stolojescustela@gmail.com
128 SC Med As SRL Stubna Andreas 76 Resita, str.Oituz, nr.7 215066 740896763 stubnaandreas@yahoo.com
129 CMI dr. Suciu Suciu Emilia 109 Obreja, 165 355404570 727882261 suciu_emilia56@yahoo.com
130 CABINET MEDICAL MEDICINA GENERALA DR.SUSAILU Susailu Carmen 234 Caransebes, Gen.M.Trapsa, 2 514105 724625559 susailucarmen@yahoo.com
131 CABINET MED. MEDICINA GENERALA BETANIA PRO MEDICAL DR.SUSOI Susoi Viviana 107 Caransebes, E.Popeea, 1 517700 724908136 susoiviviana@yahoo.com
132 CMI DR. TATARU MARIUS Tataru Marius 218 Resita, Crisan 1 224332 744505018 tatarumariusviorel@yahoo.com
133 CABINET MED. MED. GEN.-DR.TATOMIR Tatomir Liliana 96 Oravita, Zona Garii, Bl.30, sc.B 573555 768109721 lili_tatomir@yahoo.com
134 CAB.MED.MED. INDIV.M.G.- DR. TATUCU C. CLINIC PRAXIS Tatucu Cristian 117 Caransebes, Gen.M.Trapsa, 29 511135; 0723851866 723851866 cristitatucu@yahoo.com
135 CAB.MED. INDIV. ,,HUMANA,,  DR.TATUCU MARIANA  Tatucu Mariana 287 Mehadia, str.Principala,110 523205 740228249 tatucumariana@gmail.com
136 CAB.MED. MED. GEN.-DR.TEODORESCU Teodorescu Ioan 248 Forotic,151 B 745592202 745592202 pupudicu@yahoo.com
137 CAB.MED. MED.GEN. DR.TINCU SERGHEI Tincu Serghei 434 Ticvaniu Mare, Principala,  372 0355/081413 773869550 tincu.serghei@yahoo.com
138 CABINET MED. MED. GENERALA- DR.TOFAN DAN Tofan Dan 88 Bocsa, Funicularului,77A 525403 740088824 tofandan@ymail.com
139 SC Trand-medica SRL Trandafirescu Ileana 42 Zorlentu Mare, nr.585 723191226 723191226 trandafirescu.doru@yahoo.com
140 CAB.MED. MEDICINA GENERALA - DR.TRUSCA Trusca Paraschiva 119 Bolvasnita 728332946 728332946 drtrusca_paraschiva01@yahoo.ro
141 CMI Pres Medical Tulbure Catuta 65 Resita, Fagarasului, 11/C/2 355423521 746030847 catuta.tulbure@yahoo.com
142 S.C. CABINET DR.ULARU SRL Ularu Lia-Loredana 458 Otelu Rosu, str.Garii,15 0255/531348 741064607 lia_ularu@yahoo.com
143 CMI DR.VIZITIU CRISTIAN - AURELIAN Vizitiu Cristian-Aurelian 484 Moldova Noua,str.Nicolae Balcescu, nr.8 765260210 765260210 cristi_vizu@yahoo.com
144 CABINET MED. MED. GENERALA- DR. VIZITIU Vizitiu Viorel 13 Moldova Noua, str.Nicolae Balcescu, nr.8 745610526 745610526 viorel_vizitiu@yahoo.com
145 CABINET MEDICAL MEDICINA GENERALA DR.ZEICU Zeicu Corneliu 187 Mehadia,110 523117 745641360 zeicucorneliu@yahoo.com
146 SC CAB. MED. DR. SILVIA SORINA ZUIAC SRL Zuiac Silvia Sorina 518 Valiug, nr.12 743992941 743992941 zuiac@yahoo.com
               
  146 - Contracte de furnizare de servicii medicale      
  148 - Medici de familie            
               

Fișiere atașate

Lista medici de familie Caras Severin la 15.05.2020.pdf Lista medici de familie Caras-Severin la 1.04.2020.pdf Situatie medici de familie - contracte 1.01.2020.pdf Situatie medici de familie - contracte 1.10.2019.pdf Situatie medici de familie - contracte 1.08.2019.pdf Situatie medici de familie - contracte 1.07.2019.pdf Situatie medici de familie-contracte 1.06.2019.pdf Situatie medici de familie-contracte 1.05.2019.pdf Situatie medici de familie - contracte 1.04.2019.pdf Situatie medici de familie - contracte 1.03.2019.pdf Situatie medici de familie - contracte 1.01.2019.pdf Situatie medici de familie - contracte 1.11.2018.pdf Situatie medici de familie - contracte 01.09.2018.pdf Situatie medici de familie - contracte 01.05.2018.pdf Situatia medicilor de familie - contracte 01.03.2018.pdf Situatia medicilor de familie - contracte 03.01.2018.pdf Situatia medicilor de familie - contracte 03.01.2018 actualizat.pdf Situatia medicilor de famile - contracte 01.12.2017.pdf Situatia medicilor de familie - contracte 01.11.2017.pdf Situatia medicilor de famile - contracte 01.04.2017.pdf Situatia medicilor de famile - contracte 01.01.2017.pdf Situatia medicilor de famile - contracte 01.11.2015.pdf Situatia medicilor de famile - contracte 01.08.2015.pdf Situatia medicilor de famile - contracte 25.05.2015.pdf Situatia medicilor de famile - contracte 2014.pdf