Lista președinților CAS Vâlcea

Nr.crt. Numele si prenumele Fucția de conducere Perioada definitivă sau determinată
1. Cîrstea Mihalache Director general 01.04.1999 31.03.2000
2. Handolescu Alexandru Director general 01.04.2000 17.12.2000
3. Zamfirescu Vasîlca Director general 18.12.2000 28.02.2001
4. Paraschiv Roxana Director general 01.03.2001 31.05.2001
5. Zamfirescu Vasîlca Director general 01.06.2001 28.06.2001
6. Paraschiv Roxana Director general 29.06.2001 26.08.2001
7. Popescu Nicolae Director general 27.08.2001 06.12.2002
8. Popescu Nicolae Președinte-Director general, numire temporară 07.12.2002 23.12.2002
9. Popescu Nicolae Președinte -Direcor general 24.12.2002 29.06.2005
10. Mărginean Rodica Președinte -Direcor general 30.06.2005 21.02.2008
11. Hobeanu Dumitru Președinte -Direcor general, cu delegație 22.02.2008 26.02.2009
12. Voiculeț Costinel Alin Președinte -Direcor general, cu delegație 27.02.2009 05.04.2009
13. Rădulescu Constantin Președinte -Direcor general 06.04.2009 01.10.2009
14, Voiculeț Costinel Alin Președinte -Direcor general, cu delegație 02.10.2009 21.10.2009
15. Pleșoianu Costică Președinte -Direcor general, cu delegație 22.10.2009 23.12.2009
16. Mărginean Rodica Președinte -Director general, cu delegație 24.12.2009 31.01.2010
17. Mărginean Rodica Președinte -Director general, cu delegație 01.02.2010 31.05.2010
18. Mărginean Rodica Președinte -Director general 01.06.2010 04.06.2012
19. Voiculeț Costinel Alin Președinte -Director general, cu delegație 05.06.2012 14.06.2012
20. Mărginean Rodica Președinte -Director general 15.06.2012 25.07.2012
21. Voiculeț Costinel Alin Președinte -Director general, cu delegatie 26.07.2012 07-02-2013
22. Voiculeț Costinel Alin Președinte -Director general 08.02.2013 29.09.2015
23. Voiculeț Costinel Alin Președinte -Director general, cu delegatie 30.09.2015 26.11.2015
24. Hobeanu Dumitru Președinte -Director general, cu delegatie 27.11.2015 19.10.2016
25. Paraschiv Roxana Președinte -Director general, cu delegatie 20.10.2016 21.05.2016
26. Voiculeț Costinel Alin Președinte -Director general 22.05.2017