CAS

SUCEAVA

 

PRESEDINTE - DIRECTOR GENERAL

 

NUME SI PRENUME

PERIOADA MANDATULUI

1 Dr. Miheţiu Ioan 01.01.1999 - 01.11.2000
2 Ec. Ciuclaru Michaela 01.11.2000 - 18.12.2000
3 Dr. Creţeanu Mihai 18.12.2000 - 06.02.2004
4 Ec. Pelepco Michaela 06.02.2004 - 15.09.2004
5 Dr. Stănescu Dorin Stelian 15.09.2004 - 01.07.2005
6 Dr. Bârsan Hîrtie Orteza 01.07.2005 - 01.08.2005
7 Dr. Iordăchel Cristina 01.08.2005 - 21.02.2008
8 Ec. Pelepco Michaela 22.02.2008 - 06.04.2009
9 Dr. Iordăchel Cristina 06.04.2009 - 14.12.2009
10 Ec. Bleorţu Victor Cristi 14.12.2009 - 11.01.2010
11 Dr. Iordăchel Cristina 12.01.2010 - 04.11.2010
12 Ec. Bleorţu Victor Cristi 05.11.2010 - 17.06.2012
13 Ec. Picioc Oana Elena 18.06.2012 - 10.02.2013
14 Dr. Băişanu Adela Elena 11.02.2013 - 29.09.2015
15 Ec. Bleorţu Victor Cristi 30.09.2015 - prezent