Functia de conducere

Numele si prenumele

Perioada

Presedinte-Director General

 

Dr. Oniga Viorica

01.01.1999 – 31.10.2000

Ec. Alexandru Gheorghe

01.11.2000 - 21.02.2008

Ec. Bucur Oana

cu delegatie

22.02.2008 - 31.03.2008

Ec. Alexandru Gheorghe

01.04.2008 - 09.04.2009

Ec. Bucur Oana

cu delegatie

10.04.2009 - 21.02.2010

Dr. Baloi Ion Alexandru

cu delegatie

22.02.2010 - 10.03.2010

 

Dr. Craciun Roxana

11.03.2010 - 25.07.2012

Ec. Zaharia Marisina

cu delegatie

26.07.2012 - 10.02.2013

Radu Catalina

11.02.2013 - 31.05.2014

Ec. Mihai Simona

cu delegatie

01.06.2014 - prezent