Lista Presedintilor CJAS OLT

NUMELE SI PRENUMELE

FUNCTIA

PERIOADA MANDAT

 Istrate Lucian - Emil 

 Preşedinte – Director General

 01.01.1999 - 31.07.2005 

 Mateescu Tiberiu-Florian 

 Preşedinte – Director General

 01.08.2005 - 21.02.2008

 Ciobanu Ortanţa 

 Preşedinte – Director General

 (cu delegaţie)

 22.02.2008 - 05.04.2009

 Mateescu Tiberiu-Florian 

 Preşedinte – Director General

 06.04.2009 - 14.12.2009

 Oancea Sorina-Daniela

 Preşedinte – Director General

 (cu delegaţie)

 15.12.2009 - 05.08.2010

 Ciocan Valentin-Florin

 Preşedinte – Director General 

 06.08.2010 - 24.07.2012

 Oprea Theodora

 Preşedinte – Director General

 (cu drept de semnătură)

 25.07.2012 - 30.09.2012               

 Oprea Theodora

 Preşedinte – Director General

 (cu delegaţie)

 01.10.2012 - 10.02.2013

 Ciocan Valentin-Florin

 Preşedinte – Director General 

 11.02.2013 - 28.09.2015

 Oprea Theodora

 Preşedinte – Director General

 (cu drept de semnătură)

 29.09.2015 - 13.10.2015

 

 Oprea Theodora

 Preşedinte – Director General

 (cu delegaţie)

 14.10.2015 - 25.11.2015

 Ciocan Valentin-Florin

 Preşedinte – Director General

 (cu delegaţie)

 26.11.2015 - 21.05.2017

 

 Ciocan Valentin-Florin  Presedinte - Director General

 22.05.2017 - prezent