Nr. crt.

Numele si prenumele

Functia

Perioada

1

Alexandridis Anton

Director General

01.01.1999 – 30.03.1999

2

Csender Gheorghe

Presedinte

01.04.1999 – 30.10.2000

3

Alexandridis Anton

Director General

01.11.2000 – 12.04.2001

 

4

 

Stan Iuliu

Director General

13.04.2001 – 14.07.2003

Presedinte - Director General

15.07.2003 – 31.07.2005

5

Popescu Florentina

Presedinte - Director General

01.08.2005 - 29.02.2008

6

Ec. Popa Aurelia

Presedinte - Director General – cu delegatie

01.03.2008 – 05.03.2008

7

Ec. Barsa Mariana

Presedinte - Director General – cu delegatie

06.03.2008 – 04.05.2008

8

Ec. Popescu Florentina

Presedinte - Director General

05.05.2008 – 18.09.2008

9

Ec. Barsa Mariana

Presedinte - Director General – cu delegatie

19.09.2008 – 26.02.2009

10

Ec. Popa Aurelia

Presedinte - Director General – cu delegatie

27.02.2009 – 05.04.2009

11

Ec. Popescu Florentina

Presedinte - Director General

06.04.2009 - 15.12.2009

12

Ec. Popa Aurelia

Presedinte - Director General – cu delegatie

16.12.2009 – 11.01.2010

13

Ec. Popescu Florentina

Presedinte - Director General

12.01.2010 – 03.07.2012

14

Ec. Cartojan Adelina

Presedinte - Director General – cu delegatie

04.07.2012 – 23.10.2012

15

Ing. Marin Constantin

Presedinte - Director General

24.10.2012 – prezent