Situația cu persoanele care au ocupat funcția de președinte/ președinte –director general în perioada 1999 - până în prezent

 

 

 

Nr.crt

Nume prenume

Funcția

Perioada mandatului

Obs.

1

Dr.Doina Udrea

director general

01 01 1999 – 14.04.1999

 

2

Dr.Ioan Figan

președinte

15.04.1999 – 31.10.1999

 

3

Dr.Doina Udrea

director general

01.11.2000 – 08.07.2001

 

4

Dr.Stoia Calin

director general

09.07.2001– 29.08.2001

cu delegație

5

Ec.Groza Emilia

director general

30.08.2001 - 24.12.2002

 

6

Ec.Groza Emilia

președinte – director general

25.12.2002 - 03.04.2005

 

7

Ec.Rădulescu Gențiana

președinte – director general

04.04.2005 - 27.04.2005

cu delegație

8

Dr.Moroșan Mircea

președinte – director general

28.04.2005 - 17.02.2008

 

9

Ec.Rădulescu Gențiana

președinte – director general

18.02.2008 - 31.03.2008

cu delegație

 

10

Ec.Groza Emilia

președinte – director general

01.04.2008 - 26.02.2009

 

11

Ec.Groza Emilia

președinte – director general

27.02.2009 - 05.04.2009

cu delegație

 

12

Ec.Groza Emilia

președinte – director general

06.04.2009 - 16.12.2009

 

13

Ec.Rădulescu Gențiana

președinte – director general

17.12.2009 - 21.07.2010

cu delegație

 

14

Ec.Groza Emilia

președinte – director general

22.07.2010 – 26.07.2012

 

15

Ec.Pintea Ana

președinte – director general

01.08.2012 – 15.10.2012

cu delegație

 

16

Ec.Rădulescu Gențiana

președinte – director general

16.10.2012 – 10.02.2013

cu delegație

17

Ec.Groza Emilia

președinte – director general

11.02.2013 - 01.12.2015

 

18 Ec.Groza Emilia președinte-director general 01.12.2015-10.05.2016 cu delegatie
19 Ec.Rădulescu Gențiana președinte-director general 10.05.2016-21.05.2017 cu delegatie
20 Dr. Luminiţa Brustur-Chirilă președinte-director general 22.05.2017