Istoric Preşedinţi /Directori Generali  în perioada 1999-2014                                                              

 

 

Nr. crt.

Nume şi Prenume

Funcţia

Perioada

1.

Dr. Bălescu Alexandru

Director General

01.01.1999-07.03.2000

2.

Dr. Bertea Doru

Preşedinte

07.03.2000-01.11.2000

3.

Dr. Bălescu Alexandru

Director General

07.03.2000-07.12.2000

4.

Dr. Bertea Doru

Director General

08.12.2000-10.09.2001

5.

Dr. Wusinczky Elemer

Director General

11.09.2001-06.12.2001

6.

Dr. Bălescu Alexandru

Director General

07.12.2001-23.12.2002

7.

Dr. Dumitrache Dan

Preşedinte Director General

24.12.2002-30.06.2005

8.

Dr. Becheanu Paul

Preşedinte Director General

01.07.2005-26.02.2009

9.

Dr. Wusinczky Elemer

Preşedinte Director General

27.02.2009-20.08.2012

10.

Ec. Paraschiv Florica

Preşedinte Director General

20.08.2012-04.09.2012

11.

Dr. Răuţia Ion Călin

Preşedinte Director General

04.09.2012-22.04.2014

12.

Ec. Paraschiv Florica

Preşedinte Director General

22.04.2014-30.06.2014

13.

Dr.  Şeitan Cătălin Eugen

Preşedinte Director General

01.07.2014 - 14.10.2015

14. Dr. Popa Camelia Mihaela Preşedinte Director General

15.10.2015 - 22.10.2015

15. Dr.  Şeitan Cătălin Eugen Preşedinte Director General 23.10.2015 - prezent